..:::عملیـــــــــــات 125:::..

رفتی و رفتن تو آتش نهاد بر دل

خبر فوری!

صبح دیروز در پی اعتراضات و شکایات بیش از صد تن از مامورین آتش نشانی تهران بزرگ مبنی بر عدم ساخت سری سوم مجموعه "عملیات 125" محمدرضا آهنج کارگردان و داود هاشمی تهیه کننده این سریال دستگیر شدند .

بنا بر درخواست این عده آتش نشانان (که مدعی بودند در سری دوم این سریال که به سفارش سازمان آتش نشانی ساخته شده بود نسبت به این قشر توهین بزرگی صورت گرفته است ، ) ساخت سری سوم به حالت تعلیق در آمد .

در پی این حرکت آتش نشانان سه ایستگاه در مناطق 19 ، 7 و 10 شهر تهران ، در مقابل ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی تحصن کردند که با دخالت مستقیم رئیس کل سازمان ، درگیری شدیدی بین این نیروها صورت گرفت و متاسفانه یکی از مامورین به شدت آسیب دید و در حال حاضر در اغما بسر می برد .

این حادثه ناگوار که خشم دیگر آتش نشانان را بهمراه داشت منجر به اعتصاب آنان و تعطیلی بخش بزرگی از ایستگاه های آتش نشانی شهر تهران شد .

این تعطیلی ها همچنان ادامه دارد .

منبع: فرس نیوز


ما واقعا متاسفیم از خبری که شنیدیم و نمی تونیم باور کنیم. اونم اول سال "کار مضاعف" !!!

تمام سعیمون رو هم کردیم تا با آقای خیاطی و مسیحی و خانم نقره ئیان ارتباط برقرار کنیم تا صحت و سقم این خبرو ازشون رسیم. ولی واقعا عجیب بود که هیچ کدوم دردسترس نبودن!

و البته هرچی فکر کردیم نفهمیدیم چرا اینا اینقدر دیر دوزاریشون افتاده!


یادداشتی در دوشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۸۹ساعت 13:56 از هورسا موسوی| |

قسمت آخر (با ۱۰ دقیقه ی اضافی احتمالا بعنوان اشانتیون!) واقعا خوب و دور از توقع بود. و تشکر می کنیم از همه عواملی که در گرمای وحشناک تابستون زحمت کشیدن تا ما چندماه از دیدن این سریال لذت ببریم.

بخصوص همه ی مردان آتش که در این ساخت این سریال حضور داشتن (لیستی که در این چندماه بارها کم و زیاد شد!):

جعفر آرمیده - مهدی آشوری - جلال ابن علی - اکبر اخلاقی - جواد اسماعیلی - داود باقری - غلامرضا ترامشلو - امیررضا توکلی زاده - شعبان جان بزرگی - محمد جمشیدی - مهدی حیدری - کامبیز خالدیان - جعفر خدایاری - محمد خوشرو - علیرضا دلشاد - محمدرضا رحمانی - سعید رحیمی - شهاب رضایی - مجید رضایی - احمد رنجبر - داود رنجبریان - مرتضی روحی - علی زارع - هادی زهد طاهری - عادل سرخیل - ناصر شاه محمدی - سیدحسن صالحی - رضا صفایی - هادی طاهری - جلال فرنیا - حسین قبادی - بهمن قدرتی - مهدی قربانی نسب - مصطفی عاشوری - حسین عزیزی - محمدرضا علی شعار - مجید علیزاده - علیرضا علی نوری - محمد کبودوند - مجید کولیوند - علی کوهیان - سیدهادی محمودی - محمدرضا مرشد دوست - ناصر مشهور - رضا مولایی - ابراهیم نادرپور - مهدی نیازی - مجید نیکبخت - رضا یوسفی

And special thanks to:

ارشا اقدسی - امید کریمی - مرتضی موحدی

 

و نتایج نظرسنجی شماره ی ۲:

رتبه اول:      مجتبی رجبی - 157 رای - 54/7 درصد

رتبه دوم:     کاوه خداشناس - 77 رای -  26/8 درصد

رتبه سوم:   ایمان صفا - ۳۷ رای - 12/8 درصد

رتبه چهارم:  امیرمحمد زند - ۱۴ رای - 4/8 درصد

یادداشتی در سه شنبه یازدهم اسفند ۱۳۸۸ساعت 17:34 از هورسا موسوی| |

عجیب نیس؟!

یکی از پرخطرترین کارهای تلویزیون و سینما ساخته شد بدون تلفات جانی!!!!!!!! (گوش شیطون لال....محض خاطر میرزا.)

یا تلفات نداشتن، یا اینکه گزارش نشده!

آقای آهنج عزیز، تبریک به خاطر این همه امکانات و مراقبت های ویژه.

همچنان موفق باشید

(ما هم تموم سعیمونو کردیم تا عملیات رو اسکورت کنیم تا اینجا که رسید. کار ما تموم شد)


سلام. بچه ها من آنفلونزای خیلی بدی گرفتم. دعا کنین زودتر رهاشم ازش.

اول پیشاپیش میلاد امام هشتم رو در روز هشت هشت هشتاد و هشت تبریک میگم.(چه قشنگ....راستی دعا کنین بتونم اون روز حرم باشم که واسه همه تون هم دعا می کنم اونجا)

سالروز تولد احسان عزیز رو هم تبریک میگم. ۷/۸/۸۸ یه روز قبل از تولد امام رضا.

ضمنا یه گفتگوی بامزه براتون میذارم که مال یه سال پیشه و از لابلای صفحه های وب کش رفتم


بقیه شو بخون
یادداشتی در چهارشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۸ساعت 12:42 از هورسا موسوی| |

سری جدید «عملیات ۱۲۵» از اول آبان، هر هفته جمعه ها ساعت ۲۰

یادداشتی در چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۸۸ساعت 17:56 از هورسا موسوی|

برای خوندن بخش کوچک یکی از آخرین قسمت های عملیات ۱۲۵ (۱)  (قسمت نهم یا دهم) برین به ادامه مطلب تا جواب دستتون بیاد.

بخونینش، بعد هم دو سه روز دیگه می بینینش، بعد مقایسش کنین با بازیا و دیالوگای دلنوازان و رستگاران. دلم تنگ شده واسه همچین سریالایی بخدا. بعد از دکتر قریب و ۱۲۵ ، واقعا دلم هوای چارتای دیالوگ خوبو کرده که احساس نکنی داری تئاتر می بینی. بخونین تا ببینین چقدم بانمکه.

ما قصاص قبل از جنایت نمی کنیم ولی راستش چشممونم زیاد از سری دوم آب نمی خوره. آخه اکشن زیاد واسه یه سریال ایرونی، خیلی باحاله و کلی کیفورت می کنه ولی واسه آدم که کله پزی و اینجور خاطره ها نمیشه.


بقیه شو بخون
یادداشتی در سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۸۸ساعت 3:55 از هورسا موسوی|

پخش مجدد سری اول "عملیات ۱۲۵" هرشب، ساعت ۹

تبریک میگم. بالاخره یه بارم که شده، صدا و سیما طبق برنامه پیش رفت!

ولی دیگه انتخاب اینکه دلنوازانو ببینین یا عملیات رو، با خودتونه!

اگه به من باشه که میگم همین عملیاتو ببینین و فرداشم تکرار دلنوازانو

بازم گفتم که...صلاح مملکت خویش، خسروان دانند.

 تا بعد.....

یادداشتی در پنجشنبه نهم مهر ۱۳۸۸ساعت 5:2 از هورسا موسوی| |

شک نکنین سری دوم بیننده بیشتری نسبت به کار قبلی داره؛ فقط کافیه یه نگاه بندازین به تیم بازیگری سری 1 و 2:

در سری اول، تنها بازیگران شناخته شده شامل رویگری، اکبری، فلور نظری، اکرم محمدی و کاوه سماک باشی بودن. در سری دوم (با حذف رویگری و سماک باشی) غیر از اکبری، نظری و محمدی، چهره های شاخص زیادی به تیم اضافه شدن؛نجفی، توکلی، دان، مدرس، نوروزی، زند، قلی خانی، روشن و و و...

این قضیه ولی یه چیزو ثابت می کنه؛ اینکه آقای آهنج راه جذب مخاطب رو از طریق اضافه کردن رنگ و لعاب به سریال، در پیش گرفته. البته این چیز بدی نیست هیچ، خیلی هم خوبه...ولی در مقایسه با سری قبلی، امیدواریم به کیفیت بدنه اصلی و جذابیت اصل قصه، لطمه ای نزنه. اونم با حذف بازیگرایی که بیننده، قصه رو با اونا باور کرده بود. مثل سماک باشی، شیرمحمدی و هجرتی.

علاوه بر این، انگار کارگردان با ریش و سبیل بازیگرا اساسا مشکل داشته...همونقدر که افخمی به ریش و سبیلشون علاقه داشت!!! خلاصه بقول قدیمیا: "نه رومی روم، نه زنگی زنگ...نه به اون شوری شور، نه به این بی نمکی!!"

نکته ی دیگه راجع به موسیقی و ترانه ی سریاله؛ تیتراژ پایانی سری اول اگرچه عالی و کاملا حماسی بود و صدای خوبی اونو اجرا می کرد ... اما مناسب چنین سریالی نبود و صدا در موسیقی گم شده بود و شنیده نمیشد! اگر آقای آهنج می تونستن از علیرضا عصار دعوت کنن تا بخونه، عالی میشد. چون آقای عصار گفتن که خیلی دوس دارن تیتراژ بخونن ولی صداشون به درد سریالای مامانم اینای تلویزیون نمی خوره. حالا ولی بهترین موقعیته.

موسیقی تیتراژ اول هم –همینی که الان دارین میشنوین!- خیلی خیلی دوست داشتنی و جالب بود. البته یه کم آدمو یاد کارای کمدی مینداخت

درمورد تیتراژ هم باید بگم با اینکه دم دستی کار شده بود، ولی استفاده از کاراکتر"5" بعنوان قلب در عدد "125" و در کنارش حضور رنگ قرمز، فوق العاده بود و هیجان و استرس و طپش قلب رو تداعی می کرد و در کل خیلی خوب بود. مقدمه خوبی بود که بیننده رو به تماشای یک عملیات آتش نشانی دعوت کنه.

امیدوارم از دیدن سریال لذت ببرین. (برخلاف خبر رسانی های مختلف و موثق مثل "مهر" و "فارس" که اکثرا هم با آقای هاشمی مصاحبه میکنن، آقای پگاه خودشون اعلام کردن که بی خبرند و در این سریال هیچ گونه نقشی نداشتن و نخواهند داشت!)

از همگی ممنون و بخاطر اینکه فرصت ندارم جواب کامنتا رو بدم از همه عذرخواهی می کنم.

یادداشتی در دوشنبه سی ام شهریور ۱۳۸۸ساعت 16:12 از فرهاد رضوی|

اول اینکه خبر رسید "علیرضا اوسیوند" هم به فرماندهان "عملیات ۱۲۵" ملحق شد.

و برای دیدن "انتقال" : 

رمز فایل فشرده یکی از آدرسهای زیر است به حروف بزرگ و کوچک دقت کنید
 www.tv4e.com or  www.persianhub.com or www.IranProud.com or  www.arianworld.com
توجه داشته باشید سعی شده انتخابهای متعددی برای شما وجود داشته باشد لطفا بر اساس سرعت اینترنت خود برای مشاهده آنلاین بهترین گزینه را انتخاب کنید فلش پلیر برای سرعت پایین و مدیا پلیر برای سرعت بالا در نظر گرفته شده ، همچنبن بعضی از سرورها در ساعات پر بیننده ممکن است کند یا در دسترس نباشند

 

با تشکر از سمیر؛ filmcity.irlook.com

یادداشتی در چهارشنبه بیست و پنجم شهریور ۱۳۸۸ساعت 23:52 از فرهاد رضوی|

بعد از پخش شبانه سری اول مجموعه "عملیات 125" از هفت مهرماه (که مصادف است با روز آتش نشانی)، سری دوم این مجموعه به صورت هفتگی از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، 75 درصد از تصویربرداری سری دوم مجموعه "عملیات 125" به کارگردانی محمدرضا آهنج سپری شده و گروه در حال حاضر در بیمارستان پارسیان مشغول ادامه کار هستند.

یادداشتی در جمعه سیزدهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 12:37 از فرهاد رضوی|

نامه ی اعتراض آقای بدلکار و مدیر گروه بدلکاری ایکس (!)

بنا به درخواست ایشون از بردن مستقیم اسمشون خودداری می کنم

این نامه کاملا بوی تخریب میده...کاری که این اواخر مد شده. هرچند تجربه ثابت کرده که همیشه تخریب نتیجه ی عکس میده:

سلام خانم موسوی

ممنون از پیگیری و توجهتون، و تبریک فراوان برای آتش نشان شدنتون. واقعا عالیه. کلی چیزای خوب یاد می گیرین و کم هیجان هم نیست.

--

راستش قضیه از این قراره که من روز بیست و هشتم فروردین با آقای آهنج – کارگردان سری جدید 125 – قرار داشتم و ایشون سیزده قسمت رو به من دادن تا دکوپاژ کنم و ایده ها و نظرهام رو بگم. من ظرف یک هفته، کل فیلمنامه رو خوندم و دکوپاژ شده رفتم پیش ایشون تا تبادل نظر کنیم.

اما آقای هاشمی نامی که مدیر اجرایی پروژه و دست راست آقای افخمی هستن، انگار از همون لحظه اول (به قول خودمون ) از قیافه من خوشش نیومد و با ما سر ناسازگاری گذاشت. بگذریم که بعد از چهار جلسه حتی نتونست اسم منو تلفظ کنه!

خلاصه سر لج با تیم ما برداشت و اصرار فراوون داشت که با خدابیامرز پیمان ابدی که استاد من بود کار کنه. البته من با این موضوع مشکلی نداشتم اما آقای هاشمی قصد تخریب داشتن و این امر، واضح بود.

بگذریم که یه لیست وسایل از من گرفت که با مدتها تحقیق به دست اومده بود و بعدش هم ما رو فرستادن پی نخود سیاه...تا زمانی که اون اتفاق ناگوار برای پیمان افتاد.

بعد از اون حادثه با کانون بدلکاران صحبت کرد. اشخاصی که جزو افتخارات کاریشون زخم و زیلی شدن و دست و پا شکستن و کشته شدن رو گذاشتن. رئیس کانون با من جلسه گذاشت و خواست که من دکوپاژم رو به ایشون بدم و ایشوون قرارداد ببنده و ما انجام بدیم و هرجا که شد، من از بچه های اونا - که از نظر من صلاحیت لازم رو ندارن - استفاده کنم، که من موافقت نکردم. و در نتیجه، آقای هاشمی تو مصاحبه هایی با فارس و خبرگزاری های دیگه، فرمودن که تیمی که آقای آهنج می خواست باهاشون کار کنه (یعنی تیم ما ) تجربه و مجوز نداره!

که این موضوع منو خیلی ناراحت کرد. چون اصلا آقای هاشمی از بدلکاری چیزی نمی دونن که بتونن نظری در این رابطه بدن! و نهایت امر هم آقای آهنج رو راضی کردن که با اون بدلکاران کار کنن.

اونچه که گفتم، بطور کاملا خلاصه بود.

ببخشید که وقتتون رو گرفتم.

اوقات شاد و هیجان انگیزی داشته باشید به همراه سلامتی.

بدرود

یادداشتی در سه شنبه ششم مرداد ۱۳۸۸ساعت 19:42 از هورسا موسوی| |

با دیدن این عکسا قسمتی از داستان لو میره و البته با بازیگرای جدیدی که با این پروژه همکاری می کنن آشنا می شین.

راستی یه چیز جالب: آرش قصه، سماک باشی نیست...نمی تونین حدس بزنین کیه....

امیر محمد زند!

 

بقیه عکسا رو ببین

بقیه عکسا رو

بقیه عکسا

بقیه!

یادداشتی در سه شنبه شانزدهم تیر ۱۳۸۸ساعت 13:10 از فرهاد رضوی| |

ما که در این مدت انتخابات، رسما سر کار بودیم! اما بر و بچه های عملیاتی بیکار ننشستن:

 نفیسه روشن: بازپرس

 کاوه خداشناس: رستگاران

 (نکته!!!  در کل، این اواخر، این جور اسم ها روی بورسه! مثل بی گناهان، کارآگاهان، خسته دلان، دلنوازان، خواستگاران، طلسم شدگان، احضار شدگان، همسران، سربداران... حتی نمونه هایی با علامت "ها" ی جمع. مثل: اخراجی ها، اجاره نشین ها، آفتاب نشین ها، مدرسه پیرمردها...)

 احمد نجفی (که با گریم جدید عملیاتیش، در جشن بزرگ 24 خرداد، درست پشت سر رئیس جمهور ظاهر شد!): تله فیلم "چیزی شبیه معجزه" و سینمایی "شوریده"

 رحیم نوروزی: تله فیلم "کرگدن"

 امیر محمد زند: "تله فیلم "موش و گربه"

(برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هریک از این تله فیلم ها و فیلم ها، باید برین سراغ "بقیه شو بخون")


بقیه شو بخون
یادداشتی در جمعه دوازدهم تیر ۱۳۸۸ساعت 17:31 از فرهاد رضوی|

خبر داغ داغ

از سری دوم خبر رسید که تصویر برداری در ایستگاه 84 سازمان آتش نشانی شروع شده. جالب اینکه همزمان، ساختمان جدید آتش نشانی و خودروهای پیشرفته ی سازمان هم رونمایی شدن!

سری دوم – که گفته شده احتمال ساخت سری سوم و چهارمش هم وجود داره – مثل قبلی، 13 قسمت 45 دقیقه ای رو شامل میشه که 25 صحنه ی اکشن هم اونو اسکورت می کنن.

نویسنده های عملیات 125(2) بهروز افخمی و مهدی شیرزاد هستن که البته طرح اولیه (همونطور که همه میدونین) مال بهروز افخمی بوده.

از اونجایی که تدوین این پروژه، همزمان با فیلمبرداری انجام میشه، میتونین با شروع نیمه ی دوم سال 88 ، این مجموعه رو از شبکه ی تهران تماشا کنین. مجید رجبی معمار –مدیر شبکه تهران- هم در همین راستا گفته که تموم سعیشون رو می کنن تا کار رو برای پخش بعد از ماه رمضون برسونن. (چیه؟ مگه فکر کردین تا ماه رمضون چقد مونده؟ فقط سه ماه ! روزه های قضا تون و تا هوا گرمتر نشده بگیرین.)

اما از اونجایی که بوش میاد (حرف س ی ا س ی نزدم بخدا!)، خبری از کاوه سماک باشی، هادی دیباجی، امیر شیر محمدی  امیرحسین هجرتی و مهدی شریفیان نیست. در عوض قراره که امیر محمد زند، مهدی امینی خواه، امیرحسین مدرس و رحیم نوروزی جای خالی شون و برامون پر کنن.

می تونین اسامی بقیه هنرپیشه ها و عوامل رو در ادامه مطلب بخونین.

یا علی

برای اطلاعات کامل به خبر درج شده سایت همشهری درباره عملیات 125 مراجعه کنین.

به خبری که هم اینک به دستم رسید توجه فرمایید:

(از طرف مرتضی عزیز:)

"روزنامه همشهری نوشته بود که سری اول سریال رو قراره هر روز پخش کنن، بعد سری دوم رو بلافاصله بعد از اون بذارن. یه چند تا چیز دیگه که یادم نیست."

خبر همین بود.

در صورت بدست آوردن روزنامه همشهری ۲۷ اردیبهشت لطفا مراتب را به اطلاع برسانید. مطلب را هم به اطلاع برسانید!

ممنان!


دیشب همینطور که از اتاق اومدم بیرون و داشتم از جلوی تلویزیون عبور می کردم(!) موهای قرمز اشکان اشتیاق توجهم و جلب کرد. وایسادم به نگاه کردن... که یهو دیدم اونی که داره از دور میاد چقدر شبیه حسین لطیفی خودمونه... البته در سایز مسن!

آره. "رهایی" با بازی ایمان صفا در نقش "سیروس" و البته تحت نظر خانواده ی افخمی از شبکه سه پخش میشه. (خوب وقتی کارگردان افسانه افخمی، تدوین آیدین افخمی و نویسندگی فیلمنامه هم علیرضا افخمی باشن، نباید گفت خانواده ی افخمی؟!!)

این مجموعه که در مذمت اکس و اکس بازی (!) ساخته شده و بنا بر شواهد موجود، یک سال از عمر ساخت و تولیدش هم میگذره، گریم های کاملا تابلویی داره و توسط رضا توکلی اجرا میشه.
یادداشتی در یکشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۸۸ساعت 10:46 از فرهاد رضوی| |


به بهانه ی هفتمین روز در گذشت پیمان ابدی...بدلکار "عملیات ۱۲۵"

نوشته شده در سه شنبه   ۸۸.۲.۲۲ 

آقای آهنج که از قبل اعلام کرده بودن از گروه بدلکاری "پیمان ابدی" استفاده نمی کنن و قراره برای سکانس های سری دوم عملیات 125 (که گفته شده خیلی اکشن تر از سری اول هست) با گروه جدیدی مذاکره کنن، ناگهان با مرگ پیمان عزیز روبرو شدن. (برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبلاگ پیمان ابدی مراجعه کنید.)

فقط امیدواریم در این سریال - که در مقایسه با کارهای دیگه ای که تولید میشه، خطر بیشتری رو هم برای عوامل و بخصوص بازیگرا در بر داره - تجهیزات و امکانات، در حدی فراهم بشه که - زبونم لال، خدایی نکرده - برای کسی اتفاقی نیفته.

 

بچه های عزیز عملیات 125

همه ی ما از شروع شدن فیلمبرداری این سریال کاملا مسروریم ... ولی از طرفی، تا تموم شدن فیلمبرداری اضطراب و دلهره داریم و با نذر و نیاز، گروه شما رو همراهی می کنیم.

خدا نگهدار همه ی شما باشه.... انشاالله.

یادداشتی در جمعه هجدهم اردیبهشت ۱۳۸۸ساعت 13:20 از فرهاد رضوی| |

ببخشید که این خبر فوق العاده داغ رو دیر به دستتون رسوندم (فرهاد منو می کشه!!!)

اما دیگه هجران به سر اومد و سری دوم عملیات ۱۲۵ به کارگردانی محمدرضا آهنج تا یه هفته ی دیگه کلید میخوره.

داود هاشمي تهيه کننده اين پروژه به  مهر گفت: "سري دوم مجموعه "عمليات 125" از 20 ارديبهشت ماه کليد مي خورد. از بازيگران سري اول اين مجموعه عبدالرضا اکبري، کاوه خداشناس، ايمان صفا و مجتبي رجبي حضور دارند و بقيه بازيگران در حال انتخاب هستند."

اسامی عواملی که تا حالا حضورشون قطعی شده به شرح ذیل است!
تهیه کننده :شرکت افسانه نگاران ، طراح چهره پردازی :جلال معیریان، طراح صحنه ولباس :شهریار کلهر، دستیار کارگردان وبرنامه ریز:شکیل مظفری وزین، مجری طرح:داود هاشمی.

ترانه مادری

یادداشتی در چهارشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۸۸ساعت 9:36 از هورسا موسوی| |

خبرای جدیدی از سری دوم عملیات 125 به دستم رسیده که واقعا اسفناکه:

کارگردانی سری دوم، اول به راما قویدل سپرده شد. بعد از این که منتفی شد، دادنش به منوچهر هادی تا بسازدش. حالا هم اون جور که خبراشو دادن، قراره به عهده ی محمد حسین لطیفی باشه!

درسته که اسم یکی از شخصیتا، حسین لطیفی بوده، ولی این دلیل نمیشه که سریال افخمی رو بدن دست لطیفی. خوب اگه اینطوره، اسم یکیشون هم علیرضا بذرافشانه! اگه واقعا کارگردان کار، حسین لطیفی بشه، نتیجه، چیز آشغالی از آب در میاد. مطمئن باشین. ویژگی فیلمسازی حسین لطیفی، یه فیلم (سفارشی) پر از چهره و پر رنگ و لعاب که با همین کارا مخاطب و جذب می کنه، آخر فیلم هم که خدا بزرگه.چهارتا شعار خوشگل و دوسه تا پیام اخلاقی و ما رفتیم....همین!

حالا مقایسه ش کنین با کارای برادران افخمی: در کمال واقع بین بودن و نزدیکی زندگی شخصیتا به زندگی مردم، سعی می کنن حرف خودشو بزنن.حتی اگه خارج از عرف – و نه خارج از شرع – باشه و از نظر بعضیا (منظور، اون بعضیاس....) درست و قابل قبول نباشه، ولی با جسارت، اون کاری رو که میدونن اشتباه نیست می کنن. برگردین به پرونده ی فیلم های عروس، شوکران، او یک فرشته بود، تب سرد و... که هرکدومش در زمان خودش، کلی سر و صدا و جنجال به پا کرد.

حالا نمی دونم تو این موقعیت که مد شده از هر بازیگری می پرسی چه خبر، یا داره تو "در چشم باد" بازی می کنه یا توی "نردبامی بر آسمان" ، این آقای لطیفی مگه سریال خودش و تموم کرده که..؟ اصلا دقت کنین به همین اسم "نربامی..." ، مگه اسم قحط بود؟ بهترین کارشم "روز سوم" بود که ایده شو از یه داستان واقعی دزدیده بود و کلی هندی کرده بودش، با چندتا جمله و.... که همونا باعث شد فیلمه سیمرغ بگیره!(روده درازیای آخر فیلمو میگم.)

دست من که به جایی نمیرسه ولی هرکس این مطلب و خوند و از دستش کاری بر میومد، یه کاری بکنه. آخه هیچ دوس نداریم قضیه علی دایی و تیم ملی و غیره، تکرار بشه.

 

یادداشتی در یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۸۸ساعت 18:3 از فرهاد رضوی|


Design By : Night Skin